Mahsun Kırmızıgül’ün 17 yıllık pişmanlığı! ‘Bilseydim bu kadar ara vermezdim’

Şarkıcı, oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, önceki gün iş toplantısı için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Keyifli halleriyle dikkat çeken ünlü isim, gazetecilerle konuşmayı ihmal etmedi.

Sahne aldığı mekanda aylar öncesinden biletlerin yok sattığını anlatan Kırmızıgül, bu durumdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“İYİ Kİ SAHNELERE DÖNMÜŞÜM”

“Sahneler çok iyi, sold out satıyoruz. Çok mutluyum, iyi ki sahnelere dönmüşüm” şeklinde konuşan 55 yaşındaki şarkıcı, şöyle devam etti:

Her yaştan beni dinlemeye insan geliyor, 7’den 77’ye derler ya, gerçekten öyle. Toplumun her kesimine hitap ettiğimi düşünüyorum. Bu yaz hem Çeşme hem Bodrum’da her hafta çıkacağım!

“BİLSEYDİM ARA VERMEZDİM”

17 yıl süren suskunluğunu geçtiğimiz yıl sahnelere geri dönerek bozan Kırmızıgül, bu konudaki pişmanlığını, “Ben böyle bir dinleyici kitlesi olduğunu bilseydim bu kadar ara vermez, sahnelere daha önceden geri dönerdim” sözleriyle itiraf etti.

Yeni projelerinden bahseden ünlü isim, “Dizilerle ilgili çalışmalarım devam ediyor ama seneye bir film çekeceğim. Bugün dizi için Halil Ergün ile toplantı yaptık, her gün görüşüyoruz zaten” şeklinde konuştu.

“ZARARIMIZI KARŞILAMADI”

Kırmızıgül ayrıca yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenip, vizyonda kaldığı sekiz haftada 108 bin kişinin izlediği Prestij Meselesi filminden zarar ettiğini açıkladı.

Aklında kalan bir senaryoyu çektiği için mutlu olduğunu ancak gişede filmin beklentilerini karşılamadığını belirten Mahsun Kırmızıgül, “Maddi anlamda bize geri dönüşü olmadı, zararlarımızı karşılamadı” dedi ve ekledi:

Ben o filmi yaptığımız için mutluyum. Bir de depreme denk geldi. Olabilir, bazen her film izleyici ile buluşacak diye bir kesinlik yok. En azından aklımda olan bir senaryoyu çekmiş oldum; kalmadı bende. Bazen yazıyorsun, çekilmeyince rahatsız oluyorsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x